Tiyatro

İstanbul Tiyatro Festivali Başvuruları

19-istanbul-tiyatro-festivali-iksv

2014 yılında 19. kez düzenlenecek olan İstanbul Tiyatro Festivali’nde yer almak isteyen yerli projeler için başvuru tarihleri 20 Mayıs-31 Ekim 2013 olarak açıklandı.

19. İstanbul Tiyatro Festivali’ne katılmak isteyen yerli topluluklar için proje başvuruları 20 Mayıs Pazartesi gününden itibaren başlıyor. Başvurular için festivalin web sayfasında (tiyatro.iksv.org) bulunan başvuru formu en geç 31 Ekim 2013 tarihine kadar İstanbul Tiyatro Festivali Merkezi’ne (Sadi Konuralp Cad. No:5 Nejat Eczacıbaşı Binası, Şişhane) teslim edilebilir. İstanbul Tiyatro Festivali’ne başvuracak yerli yapımların daha önce İstanbul’da sahnelenmemiş olması gerekiyor.

Değerlendirmeler, danışma kurulu ile birlikte başvuruların sona erdiği 31 Ekim 2013 tarihinden sonra yapılacak.

Her festivalde izleyicilerini “ilk”lerle buluşturan, hem uluslararası hem de ulusal düzeyde özel yapımlara imza atan İstanbul Tiyatro Festivali, İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından 2014 yılında 19. kez gerçekleştirilecek. Festival, önümüzdeki yıl da dünyaca ünlü tiyatro ve dans toplulukları ile Türkiye’den gösterileri, İstanbul’un farklı mekânlarında izleyiciyle buluşturacak.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı
Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu