Bağlantıda kalın

2. Sokakta Müzik Festivali

Atölye Deneme Sanat Derneği tarafından “Hayatın Tam İçinde” sloganıyla düzenlenen 2. Sokakta Müzik Festivali yurtiçi ve yurtdışından bir çok müzisyeni 26-27 Nisan tarihlerinde İzmir ile buluşturmayı hedefliyor…

Sokakta Müzik Festivali, katılacak olan amatör/profesyonel müzisyenleri, her türlü engeli ortadan kaldırıp sokakta-hayatın tam içinde- kitle ile bire bir etkileşim içinde olabilecekleri deneyim yaşatmayı amaçlamaktadır. Sanatı kitlelere ulaştırabilmenin en pratik ve geçerli yolu ise sanat üreticisini ve sanatı kapalı mekânlardan ve dar çerçevelerden kurtarıp sokağa çıkarabilmekten geçer. Sanatı sokağa çıkarabilmek sokak sanatı yapmak değil sanatı sokakta yapabilmektir.”
Atölye Deneme Sanat

Kıbrıs Şehitleri Caddesi ve Ali Çetinkaya Bulvarı’nda gerçekleşecek festival ücretsiz olup, müziği seven herkesin katılımına açık.

Katılım Koşulları:
– 2. Sokakta Müzik  festivaline 18 yaş üstü herkes katılabiliyor.
– Bireysel ya da grup katılımları yapılabiliyor.
– Amatör ve profesyonel her katılımcıya açık.
– Katılımcıların, sokakta müzik festivalinde yorumlayacakları bir kaç parçanın da içinde bulunduğu, görüntülü performanslarının olduğu 2 kopya CD ve Başvuru formlarını posta yoluyla göndermeleri gerekmekte.

Başvuru formlarının posta yoluyla gönderilmesi gerekmekte.
Son başvuru tarihi: 10 Nisan 2013

Posta Adresi:
Atölye Deneme Sanat Derneği
PK 72 35211 – PASAPORT/İZMİR

e-Posta: festival@sokaktamuzik.com

Yorumlar