Bağlantıda kalın

Artık Hip Hop kültürünün bir radyosu var: Flow Radyo

Türkiye’nin İlk Hip Hop Kültürü Radyosu Flow Radyo Lansman Partisiyle Yayına Başladı. Hip Hop Kültürü’nü Türkiye’ye tanıtmak, kültürün elementlerinin sürdürülebilirliğini sağlamak ve dinleyicilerine kaliteli müzik ve içerik sunmak için yola çıkan Flow Radyo, eşsiz Hip Hop, Jazz, Blues, Funk, Soul, R&B listeleri ve renkli programcılarla radyo dinleyicilerini yepyeni bir deneyimle buluşturuyor.

Türkiye’nin ilk Hip Hop kültürü radyosu olan Flow Radyo, Kolektif House Levent’te gerçekleştirdiği lansman partisiyle yayın hayatına başladı.

flow-radyo-lansmanFlow Radyo’nun lansman partisi açılışını Future Memories Network Yayıncılık Ltd. Şti. (FMNY) kurucusu Mehmet Emced Hammaş konuşmasıyla açtıktan sonra, başarılı Jazz vokal Selen Beytekin ve orkestrası lansmana özel bir performansla 5 Grammy ödüllü müzisyen-prodüktör Malik Yusef eşliğinde keyifli bir performans sergiledi.

Flow Radyo programcıları Günseli Naz Ferel, Nilce Bıçakcıoğlu ve Yağız Kahraman’ın seçtiği parçalarla katılımcılar eğlenirken, yapılan hediye çekilişiyle de şanslı katılımcılara çeşitli ödüller verildi. FMNY’nin Flow Radyo ile beraber yürüttüğü projelerinden 20 Mayıs 2017’de Küçükçiftlik Park’ta gerçekleşecek olan FreeFlowFest de lansman sırasında tanıtıldı.

Flow Radyo, 2015 yılında Future Memories Network Yayıncılık Ltd. Şti. altında kuruldu. Alternatif haber kuşağından, hip hop efsaneleri belgesellerine; dünyanın farklı yerlerindeki taban hareketlerinden, Türkçe sokak müziği kuşağına kadar geniş ve benzersiz bir içeriğe sahip olan Flow Radyo, toplumsal, siyasi, çevresel konulara duyarlı, bilgiye erişim için alternatif ve güvenilir yollar arayışında olan bir kitleyi hedef alıyor.

Flow Radyo, ait oldukları toplulukta değişime önayak olmayı arzulayan ve teknolojiyi de kullanarak küresel bir etki yaratmayı amaçlayan genç ve dinamik bir ekiple yayın hayatına başlıyor.

Hip Hop kültürü elementlerinin Türkiye’de şekil almış hallerine ışık tutacak olan Flow Radyo’nun Amerika müzik endüstrisiyle kuvvetli bağlantıları da yayınlarına güç katacak.

Yorumlar