Bağlantıda kalın

Çanta Yapım Atölyesi

27 Nisan saat 12.00’de çanta tasarımcısı Seda Yazkan tarafından gerçekleştirilecek atölyede katılımcılar, çanta stillerini, keçe ile çanta yapımını öğrenecek, çanta yapımına giriş yaparak hayallerindeki bir çantayı tasarlayacaklar.

Temel düzeyde çanta yapım tekniklerinin öğretileceği atölyelerin ilki olan keçe ile çanta yapım atölyesini sezon içinde farklı çanta atölyeleri takip edecek. ateliersade bu alanda ilerlemek isteyenler için daha uzun soluklu atölyeler de planlıyor.

Sıcak bir çalışma ortamı ve ilham veren tasarımlarla hem kendinize bir çanta yapmak hem de çanta tasarımlarının inceliklerini öğrenmeye başlamak için “ateliersade çanta atölyesi”ni kaçırmayın, kendinize ya da sevdiklerinize bir çanta hediye edin.

Seda Yazkan Kimdir?

Aslen heykeltıraş olan Seda Yazkan eğitimi süresince birçok farklı materyal ile çalışıp edindiği malzeme ve form bilgisini, uzun süredir tasarım sektörünün farklı alanlarında kullanıyor. Yazkan deri, keçe ve kumaş gibi çanta tasarımının temel malzemeleriyle, gündelik hayatta karşılaştığımız sıradan objeleri birleştirerek el yapımı çantalar üretiyor. Çanta tasarımlarının en önemli yanı işlevsel bir nesne olmanın yanı sıra, özgün metotlar aracılığıyla gerçekleştiriliyor olması. Yazkan’ın tasarımlarında kullandığı metotlar ve ortaya çıkan ürün tasarımcının eğitim hayatı boyunca deneyimlediği farklı türden disiplinlerin izlerini taşıyor. Şu an kendi markası üzerinde çalışan tasarımcı çalışmalarını kendi atölyesinde sürdürüyor.

Tarih: 27 Nisan 2013
Saat: 12.00-16.30
Katılım ücreti: 105 TL
*Katılım için ön kayıt gerekmektedir.

Daha Fazla Bilgi için:

www.atolyesade.com
info@atolyesade.com
0533 293 67 26

Adres: Atelier Sade Kamerhatun Mah. Balık Sok. No:14 Galatasaray/Beyoğlu

Yorumlar