Bağlantıda kalın

Çılgın Hırsız 2

Oyuncular:
Steve Carell (Gru (Seslendirme)), Al Pacino, Kristen Wiig (Miss Hattie (Seslendirme)), Miranda Cosgrove (Margo (Seslendirme)), Russell Brand (Dr. Nefario (Seslendirme)), Steve Coogan, Moises Arias (Antonio (Seslendirme)), Dana Gaier (Edith (Seslendirme)

Ekip:
Pierre Coffin (Yönetmen), Chris Renaud (Yönetmen), Ken Daurio (Senaryo), Cinco Paul (Senaryo)

Konu:

Universal Pictures ve Illumination Entertainment”ın dünya çapındaki gişe rekorları kıran filmi Despicable Me, 2010 yılında dünya çapında bir seyirci kitlesinin beğenisini kazandı 540.000.000 $ hasılat elde ederek ABD tarihinin 10. en büyük animasyon film oldu.

Sinemaseverlerle 2010’da buluşan “Çılgın Hırsız”ın devamı olan filmin konusu şöyle:

“Eski süper kötü Gru, suç dolu geçmişini bir kenara bırakır ve evlatlık edindiği kızları Margo, Edith ve Agnes ile birlikte sakin bir hayata adım atar. Gru, kurduğu işiyle ve ailesiyle vaktini geçirirken, bazı gizemli olaylar yaşanmaya başlar. Anti-Villain League isimli son derece gizli bir örgüt, Gru’yu tehlikeli bir olayı araştırması için göreve çağırır ve ona bu görevde Minyonlar’ın yanı sıra bu organizasyonun en iyi ajanı olan Lucy de yardım edecektir. Gru artık iyi adamlarla anlaşma imzalamış ve dünyanın kurtuluşu için mücadele eden birine dönüşmüştür. Lucy ile birlikte kötücül bir süper gücün peşine düştükleri bu avda, çeşitli suçlularla da mücadele etmek zorunda kalacaklardır.”

Fragman:

Yorumlar