Bağlantıda kalın

Genel

Duran Duran Konseri

 Efsane Grup Duran Duran Türkiye’ye Geliyor! Pop müziğinin efsane grubu Duran Duran, ‘All You Need Is Now’ albümünün dünya turnesi kapsamında İstanbul’a geliyor…

Tüm dünyada olduğu gibi, ülkemizde de büyük bir hayran kitlesine sahip olan Duran Duran, MAP İletişim’in organizasyonu ile 9 Temmuz Pazartesi günü Maçka Küçükçiftlik Park’da müzikseverlerle buluşacak. Ayrıca “Club House” bölümünden konseri izleyecek İstanbullu müzikseverleri, konser öncesinde Çin mutfağının vazgeçilmez mekânı Dragon Restaurant’ın eşsiz lezzetleri ve limtisiz yerli ve yabancı içecek servisi ile keyifli dakikalar bekliyor. Konser biletleri Biletix’ten satışa sunulmaya başladı.

Temmuz’da Londra’da yapılacak Olimpiyatların açılış konserinde “Ana Sanatçı” olarak sahne alacak efsane grup; son yıllarda MTV, Brit Awards, Ivor Novellos, Spanish Ondas, Q Magazine ve GQ Dergisi gibi birbirinden prestijli 6 kurumdan “Yaşam Boyu Başarı Ödülü” kazanarak muhteşem bir geri dönüş yaptı.  

Duran Duran son albümleri “All You Need Is Now” için Grammy ödüllü yapımcı Mark Ronson bir araya geldi. 80’lerden bu yana video klipleri ayrı bir boyuta taşıyan 30 senelik efsane grubun son albümlerinden “Girl Panic” parçasının klibinde Naomi Campbell, Eva Herzigova, Cindy Crawford, Helena Christensen ve Yasmin Le Bon yer alıyor.

Konserde hem yeni hem de klasik parçalarına yer verecekler…

Duran Duran, tüm dünyada büyük ses getiren “All You Need Is Now” albümünün tanıtım turnesi kapsamında gerçekleştireceği konserde, yeni albüm parçalarının yanı sıra Wild Boys, Girls On Film, Rio, Planet Earth, Hungry Like The Wolf, The Reflex, Notorious, Come Undone ve Ordinary World gibi 80’li ve 90’lı yıllara damgasını vuran efsane parçalarına da yer verecek.

Efsane grup tam kadro sahnede…

9 Temmuz gecesi, Simon Le Bon (vokal), John Taylor (bas gitar), Nick Rhodes (klavye) ve Roger Taylor’dan (davul) oluşan efsane gruba gitarist Dom Brown da eşlik edecek.

Konser Mekanı

Küçükçiftlik Park

 

Yorumlar