Bağlantıda kalın

Genel

Jolly Joker

 Jolly Joker İstanbul , 2004 – 2005 sezonuna ikinci yarısından itibaren açılmış olmasına karşın, İstanbul eğlence hayatının en seçkin mekanlarından biri olmayı başarmış. Rahatlık, hizmette kalite, ses ve ışıkta teknik üstünlük, müzikal seçkinlik ve daha fazlası; bir eğlence kompleksinde olması gereken tüm özellikleri içinde barındıran Jolly Joker İstanbul , gerek müzikal programı, gerekse de eğlence ortamı açısından vazgeçilmezliğini, bu kısa süre içinde ispatlamış. Şimdi yeni kadrosu ve anlayışıyla Jolly Joker İstanbul dönemi başlıyor.

Bir konser alanı olan mekan, şimdi bar konseptiyle performans hall konseptini birleştiriyor. Sadece konser süresiyle sınırlı kalan müşteri ziyareti, konser sonrası tanınmış eğlence gruplarının performansıyla konser öncesi ve konser sonrasını da kapsayan, eğlenceyi tüm geceye yayılıyor.

Ulaşım:

Taksim’e geliş için metro hattından veya son durağı Taksim olan toplu taşıma araçlarından faydalanılabilir. Jolly Joker İstanbul, İstiklal Caddesi üzerinde Galatasaray Lisesi’ne gelmeden sağda bulunan Halk Bankası’nın yanından girildiğinde Nevizade Sokağı’nın sonundadır.

Otopark:

Taksim Meydanı’nda Atatürk Kültür Merkezi’nin hemen yanında bulunan Trafik Vakfı’na ait olan 500 araçlık otopark kullanılabilir. Ayrıca Taksim Evlendirme Dairesi önünde de 100 araçlık bir otopark bulunmaktadır. Sıraselviler Caddesi üzerinde de özel otoparklar mevcuttur.

Adres:

İSTİKLAL CD. BALO SK NO 22 BEYOĞLU, İstanbul


Yorumlar