adalet-mitingi-maltepe
Güncel

Maltepe’de miting hazırlıkları

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Ankara’dan başlattığı ve bir mitingle noktalayacağı “Adalet Yürüyüşü” için Maltepe Parkında hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor.

1 milyondan fazla katılımın olması beklenen mitingi alalında ses sistemi ve canlı yayın hazırlıkları sürerken, dünyanın en büyük dilekçesi olacağı belirtilen dev bir dilekçe hazırlanıyor.

Maltepe parkında bulunan mitingi alanında yarın yapılması planlanan miting için öncelikle alana dev bir platform kuruldu.

Ayrıca yapılan konuşmaların geniş bir alandan duyulması için dev bir ses sistemi kuruluyor ve alanda bir grup katılımcı tarafından dünyanın en büyük dilekçesi hazırlanıyor.

Dilekçenin haksız yere hapiste yatan gazeteci ve akademisyenlerle ilgili olduğu belirtildi. Mitingin pazar akşamı saat 18.00’de başlaması planlanıyor.

– Adalet Mitingi için ulaşım rehberi –

İİstanbul’un farklı noktalarından mitinge katılmak isteyenler için CHP tarafından bir ulaşım rehberi yayımlandı. Rehberde CHP ilçe örgütlerinin kaldıracağı servis araçları ve iletişim numaraları ile karadan ve denizden toplu taşıma araçları ile gelecek olanlar için de alternatif güzergahlar tarif ediliyor:

Facebook Yorumları

Maltepe’de miting hazırlıkları
Yukarı
ataşehir escort