Bağlantıda kalın

Manuel Felisi kişisel sergisi: SU (Acqua)

İtalya’nın en köklü galerilerinden Galleria Russo’nun İstanbul’daki mekanı Russo Art Gallery Istanbul, uluslarası İtalyan sanatçı Manuel Felisi’nin “Su” adlı sergisini 09 Eylül 2015, Çarşamba günü sanatseverlere sunuyor.

İstanbul, Paris, Roma, Londra, Milano, Roma, Miami vs. gibi pek çok şehirde kişisel sergisi olan, Contemporary Istanbul 2012-13-14 dahil olmak üzere pek çok şehirde önemli sanat fuarlarına katılmış olan Manuel Felisi; Su ‘Acqua’ adını verdiği yeni kişisel sergisini Russo Art Gallery İstanbul’da sevenlerin ilgisine sunuyor. Ayrıca Felisi’nin eserleri Contemporary İstanbul 2015’te Russo Gallery ile sanatseverler ile buluşacak.

Manuel Felisi’nin 2014 Ekim ayında Russo Art Gallery Roma’da sergilemiş olduğu kişisel sergisi, farklı teknikleri birleştirerek ahenk içinde oluşturduğu kompozisyonlar ile sergiyi gezenlerin büyülenmelerine sebep oldu, Roma koleksiyonerleri, sanat eleştirmenleri ve sanatseverler tarafından beğeni topladı.

Bu sergi için sanatçı Manuel Felisi, kendisini tanınmasının sağlayan resimlerinin tipik ve özlü konularını içeren özel eserler yaratmış. Birçok tekniği bir arada kullanarak şiirsel bir tema ile anlattığı kompozisyonları Russo Art Gallery İstanbul’da 20 Ekim 2015’e kadar ziyaret edilebilir.

Adres: Russo Art Gallery İstabul, Boğazkesen Cad. No: 21/A Tophane- İstanbul

Yorumlar