Bağlantıda kalın

Pazartesi Söyleşileri – Yeni Sezon

2011 yılının yaz aylarında sadece fikir olan, Melih Ergen’in heyecan ve katkısı ile yol alan, kapanışını mayıs ayına kadar uzatıp İzmir’in tatil rehavetine kafa tutan Pazartesi Söyleşileri, kasım ayının ilk haftası başlama vuruşunu yapıyor.

5 Kasım Pazartesi günü yine 18.30’da Vehbi Moğol’un devasa fotoğraf arşivinin eşliğinde bir Kent ve o kent ile aynı dönemde var olan bir Spor Kulübünün ilişkisi anlatılacak. Varlığı ile Galeano’nun ” Futbol, sadece futbol değildir.” sözünü ” Spor, sadece spor değildir.” diye genişleterek olumlayan Karşıyaka Spor Kulübü bu sene 100. kuruluş yılını kutluyor.

Kedi Kitabevi, var olduğu kente selam duracak Vehbi Moğol’un sunumu ile. Katılımcıları, 1912 yılının karanlık günlerinden alıp,1922 nin heyecan ve ümit dolu günlerine götürürken, bir kentin doğuşuna değişimine KSK tarihinden bakacağız.

Katılımcıları interaktif olmaya davet eden, yeri geldiğinde tahrik edip konuk ile tartışmaya çağıran, sadece bilgi edinmeyi değil aynı zamanda bilgiyi paylaşmayı amaçlayan “Pazartesi Söyleşileri” başlıyor.

Yorumlar