Bağlantıda kalın

RenArt: Kaybolan Şehrin Anları

İstanbul’un kültür ve sanat hayatında yerini alan RenArt Sanat Galerisi, Metin Telçeker ve Serhan Yavaş’ın “Kaybolan Şehrin Anları” isimli karma sergisine ev sahipliği yapmaya devam ediyor…

Sanatçı Metin Telçeker ve Serhan Yavaş’ın kağıt işlerinden oluşan “Kayıp Şehrin Anları” karma sergisi 16 Ocak – 6 Şubat 2013 tarihleri arasında RenArt Sanat Galerisi ‘nde gezilebilir.

Metin Telçeker, suluboya, lavi ve karışık teknikle rengi ve deseni sorgusuzca kullandığı, bazı yerlerde çok detaycı, bazı yerlerde çok serbest ve ihmalci tarzıyla şehir ve doğaya kendi kadrajından bakıyor.

Serhan Yavaş, suluboya, karakalem ve mürekkep ile kağıda akıp giden zamanın içinden insanlara, yüzlere, eşyalara, mekanlara, anlara dokunuyor.
Gündelik hayatta ve şehirde karşımıza çıkan nesne, bina ve insanda anlık görüşlerimiz arasında ihmal edilen detaylara, kayıp şehrin kayıp anlarına, bizi tekrar davet ediyor.

16 Ocak 2013 tarihinde RenArt Sanat Galerisi’nde açılan sergi 6 Şubat tarihine kadar Pazar hariç hergün 11.00-19.00 saatleri arasında gezilebilir.

RenArt Sanat Galerisi
www.rensanat.com
Akkavak Sokak Ardı Apt. No:34 2/3 Nişantaşı-İstanbul

Yorumlar