Bağlantıda kalın

"Sokakta Müzik Festivali"

21-22 Haziran tarihleri arasında İzmir’de gerçekleşecek olan Sokakta Müzik Festivali Gündoğdu Meydanı’ndan Kıbrıs Şehitleri’ne kadar müzik eşliğinde yürüyüşle başlayacak. Sonrasında Küba’dan gelecek müzisyenler ve katılımcılar için gala yemeği verilecek.

2. Gün Konak Belediyesi’yle belirlenen yerlerde, katılımcı müzisyenler gün boyunca performanslarını sergileyecekler(metro, vapur, iskeleler, duraklar vb. yerler). Akşamında Jose Marti Küba Dostluk Derneği’nde kapanış kokteyli verilecek. Sonrasında, Gündoğdu Meydanı’nda Kübalı ve Türk müzisyenlerin vereceği konserle festival sona erecek.

Festival Atölye Deneme Sanat Derneği tarafından Konak Belediyesi ortaklığı ve Jose Marti Küba Dostluk Derneği işbirliği ile gerçekleşecek.

KATILIM KOŞULLARI:

– “Sokakta Müzik” festivaline 18 yaşüstü herkes katılabiliyor.

– Festivale bireysel ya da grup katılımları yapılabiliyor.

– Festival amatör ve profesyonel her katılımcıya açık.

Atölye Deneme Sanat Derneği:

Atölye Deneme Sanat Derneği, 24 Kasım 2010’da kurulmuş. Dernek, kültür sanat faaliyetlerinin etkinleştirilmesini ve geliştirilmesini sağlamak ve bu konuda çalışmalar yapmak, yine bu konuda çalışmalar yapan kişi ve kuruluşlara destek vermek ve onlarla hareket etmek amacı ile kurulan kar amacı gütmeyen bir sivil toplum kuruluşu.

Derneğin amacı, dernek bünyesinde eğitim alan sosyal engelli çocuklar ve gençler ile gerçekleştirilen çalışmaları genişletmek; onlara ve onlar gibi hayata dezavantaj ile başlamış ulaşalan tüm çocuklara ve gençlere her açıdan destek vermek ve onların seslerini duyurmak. Resim, müzik, tiyatro, dans, şiir, öykü, roman, heykel, seramik, fotoğraf, yaratıcı drama, sinema gibi alanlarda gönüllü destek vermek.


Yorumlar