Bağlantıda kalın

Vizyondakiler

The Mandalorian’ın bölüm tarihleri belli oldu

Disney, Lucasfilm‘i aldığından beri Star Wars, hem bolca beğeni hem de bolca olumsuz eleştiri aldı. Senelerdir Star Wars icraatlerine devam eden Disney, ilk fragmanını 2019’un Ağustos ayında sunduğu dizinin ilk bölümünü 12 Kasım’da yayınladı.

Disney’in geçtiğimiz ağustos ayında tanıttığı dijital yayın platformu Disney+, Marvel’dan Star Wars’a, Pixar’dan stüdyonun elindeki diğer markalara kadar pek çok içeriğe ev sahipliği yapıyor.

Şirketin izleyicilere sunacağı dizilerden biri de, Star Wars evreninde geçen The Mandalorian serisi oldu. 1983 yılındaki Jedi’nin Dönüşü filmindeki olaylardan beş yıl sonrasını anlatacak olan dizi, ikonik evrene farklı bir boyut kazandıracak.

Diziyi çevreleyen heyecanı diri tutmak isteyen Disney, başrolünde Pedro Pascal’ı izleyeceğimiz The Mandalorian’dan 30 saniyelik bir fragman paylaştı. Söz konusu klip, genellikle daha önceki fragmanlarda izlediğimiz görüntülerden oluşuyor.

Entertainment Weekly’ye konuşan The Mandalorian’ın yaratıcısı Jon Favreau ve yönetmeni Dave Filoni, son üçlemede oluşan açıkların bu seriyle kapanacağını söyledi. Episode VI ile Episode VII arasındaki 30 yıllık süreci açıklığa kavuşturacak olan seri, “The First Order”, yani ilk düzenin ortaya çıktığı dönemde geçecek. Dizinin ilgi çeken asıl konusu ise şöyle: Yeni Galaktik Cumhuriyet’in kontrol edemediği bir bölgede tek başına savaş veren The Mandalorian, Cara Dune ile karşılaşır. The Mandalorian bir kelle avcısının görevleri ile uğraşırken Cara, Yeni Galaktik Cumhuriyet’e bağlı bir askerdir.

Bölümler ne zaman çıkıyor?

The Mandalorian - Afiş

Yapılan açıklamaya göre The Mandaolorian, Disney+ üzerinden her hafta bir bölüm olacak şekilde yayınlanacak. Dizinin her bölümünün çıkış tarihi şu şekilde:
1. Bölüm: Çıktı
2. Bölüm: Çıktı
3. Bölüm: 22 Kasım
4. Bölüm: 29 Kasım
5. Bölüm: 6 Aralık
6. Bölüm: 13 Aralık
7. Bölüm: 18 Aralık
8. Bölüm: 27 Aralık

Kaynak: WebTekno

Yorumlar