Bağlantıda kalın

Tiyatro Fora'dan "Kadınlarımız"

Eric Assous’un yazdığı, Anıl Dursun’un çevirdiği, yönetmenliğini Tufan Karabulut’un yaptığı “Kadınlarımız” adlı oyun, Tiyatro Fora tarafından 4, 10, 17 ve 30 Mart tarihlerinde tarafından Öykü Sahne’de sergileniyor.

ARTIK HİÇBİR ŞEY ESKİSİ GİBİ OLMAYACAK!

Max, Paul ve Simon eski dostlardır. Haftada bir kez içki içmek ve poker oynamak için buluşurlar. Her birinin başarılı bir kariyeri vardır. Max radyolog, Paul doktor, Simon ise işadamıdır. Ama o gece hayatlarını altüst eden bir durumla karşı karşıya kalırlar. Otuz beş yıllık dostluklar bir gece boyunca masaya yatırılır ve üçünün de birbirleri hakkında bilmedikleri pek çok gerçek ortaya çıkar. Gün ağarırken üç eski dostu yepyeni bir hayat bekliyordur.

İNSANLARI BELLİ BİR NOKTAYA KADAR TANIYABİLİRSİN

Max: Magali’yle her şey bir tartışmaya dönüşüyor. Kadının buna yeteneği var. Havadan sudan konuşurken bile bir bakmışsın ortaya koskoca bir dram çıkıvermiş.

Paul: Ben eşek gibi çalışıyorum ama o, kendi köşesinde! Huzurlu bir ilişkimiz var demiştim, ya. Huzurludan da beter, resmen ölü. Sıfır iletişim.

Simon: Artık bir cinsel hayatımız olmamasına rağmen haftada altı gün spor yapıyor; jogging, yüzme, karın-kalça egzersizleri… Tüm bu çaba boşuna değil, herhalde. Mutlaka birilerinin işine yaraması gerekiyor.

ÖYKÜ SAHNE
Caferağa Mah. Sakızgülü Sok. No: 29 Kadıköy-İstanbul
Rezervasyon: 0(541)770 27

Biletler BİLETİX’ten temin edilebilir.

Yorumlar